Naša aplikácia Rukie prechádza najväčšou zmenou za dva roky jej existencie. Nahradila ju úplne nová aplikácia wilio, ktorá ti ponúkne úplne nové možnosti využitia.

 

Aktualizuj si aplikáciu pre Android
Aktualizuj si aplikáciu pre iOS

 

Na najnovšom update sme pracovali dlhé mesiace. Prerod z Rukie na wilio nie je len o novom dizajne a mene. Bez preháňania môžeme povedať, že ide o úplnú revolúciu v oblasti služieb. Aké zlepšenia sme si pre teba pripravili?

Hlavnou zmenou je výrazne širšia ponuka služieb. Tá sa už nesústredí len na remeselníkov, no zahŕňa už viac ako 200 rôznych kategórií služieb! Cez aplikáciu už dnes môžeš získať pomoc od takmer 22-tisíc rôznych poskytovateľov služieb – nájdeš tu všetko od upratovacích a pomocných prác, úprav záhrad, až po daňové a právne poradenstvo. Wilio je jednoducho jedno miesto, kde nájdeš akúkoľvek službu, akú potrebuješ.

Ďalšou novinkou je aj štart responzívneho webu, ktorý funguje rovnako dobre, ako aplikácia. Vďaka tomu môžeš služby vyhľadávať nielen cez tvoj smartfón, ale už aj cez akýkoľvek internetový prehliadač.

Okrem toho sme aj výrazne popracovali na používateľskom zážitku, aby bolo používanie wilia čo najjednoduchšie a úplne intuitívne. Stačí vyplniť niekoľko rýchlych otázok, vybrať si miesto, čas a preferovanú službu. Do niekoľkých minút dostaneš k dispozícii prvé odpovede s ponukami. Následne si vyberieš toho, ktorý ti najviac vyhovuje. Vďaka prehľadným hodnoteniam poskytovateľov od ostatných používateľov vieš posúdiť kvalitu ponúkaných služieb a naopak – svojim hodnotením môžeš pomôcť množstvu ďalších ľudí v komunite.

Aktualizuj si aplikáciu ešte dnes a získaj nekonečné možnosti využitia!

Aktualizuj si aplikáciu pre Android
Aktualizuj si aplikáciu pre iOS